Wordpress Everest Form Eklentisi

Wordpress Everest Form eklentisi 100.000’den fazla aktif kullanıcı tarafından güvenilen bir sistem olarak biliniyor. Praik yapısı ve hızı nedeniyle web site sahiplerinin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor.

Günümüzde web sitelerin iletişim, reklam vb. alanlarında genellikle çeşitli formlar bulunur. Ziyaretçiler ve üyeler, bu form aracılığı ile site yönetimiyle iletişime geçer. Peki, söz konusu formlar da en çok hangi eklentiler kullanılıyor? Bu alanda son dönemlerin en başarılı eklentisi Everest Form olarak karşımıza çıkıyor.

Eklenti, sürükle bırak sistemiyle çalışıyor. Ayrıca tüm alanlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Bunun yanında Türkçe’ye çevrilebildiğini de belirtmek isteriz. Wordpress Everest Form eklentisi kullanıcıları tüm zahmetlerden kurtarmak adına birbirinden güzel tasarım şablonları da sunuyor. En güzel yanlarından biri ise ücretsiz sunulmasıdır.

Önceden Tasarlanmış Form Şablonları​

Web siteniz için güzel WordPress formları oluşturmak istedğinizde, önceden tasarlanmış form şablonları adeta bir cankurtaran niteliği taşıyacaktır. İletişim formlarından anketlere kadar her amaç için pratik bir şekilde form oluşturabilirsiniz.

Önceden tasarlanmış form şablonları ile tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza en uygun şablonu belirlemek ve daha sonra kendi zevkinize göre düzenlemektir.

Sınırsız Form Alanı

Sınırsız Form Alanı
Sınırsız Form Alanı

Form alanlarında herhangi bir sınırlama bulunmuyor. Dilediğiniz kadar form alanı içeren bir tasarım oluşturabilirsiniz. Wordpress Everest Form eklentisi sınırsız form oluşturmanıza olanak tanır.

Bu eklenti ile metin alanları, onay kutuları, seçim düğmeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere istediğiniz kadar alana sahip formları hızlı ve basit bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Form Girişleri

Elektronik posta yoluyla form teslimi bazen yanıltıcı olabilir ve belirsiz sebeplerden dolayı istenmeyen postalara neden olabilir. Bunun yanında iletilme sorunu yaşanabilir. Ancak hiç merak etmeyin. Wordpress Everest Form eklentisi bu konuda sizleri koruyor.

Tüm form gönderimleri, kontrol paneli girişlerinde listeleniyor ve tüm girişlere tek bir yerden hızlıca göz atabiliyorsunuz. Everest form eklentisini kullananların sayısı her geçen gün artıyor. Sizlerde iletişim alanları için etkili bir sistem arıyorsanız denemenizde fayda var.

Böylece Wordpress Everest Form Eklentisi konusuna değinmiş olduk. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

Oyla post
Yorum yapın