IceWarp Nedir? IceWarp Neden Kullanılır?

IceWarp tüm detayları özellikle de son zamanlarda çok merak edilmeye başlandı. Günümüz e-posta kullanım oranlarına en çok talep görmekte olan sosyal medya platformları tarafından bile yetişilememektedir. Dünya çapında 4 milyardan fazla e-posta kullanıcısı var ve her gün 306 milyar e-posta gönderiliyor. Bu, özellikle işletmeler adına işyerinde iletişim ve ideal bir işbirliği sağlayabilmek için sağlam çözümlere olan ihtiyacı ve iş süreçleri ekip çalışmasına dayanan şirketler için ise e-posta ve aynı zamanda da işbirliği odaklı e-posta kullanımına geçişi tetikliyor.

IceWarp Nedir?

IceWarp nedir konusuna kısaca değinmek gerekli olursa; IceWarp yenilikçi bir ‘hepsi bir arada’ ekip çalışması platformudur denebilir. Dünya çapında kullanılan ve 50 milyon kullanıcıya ulaşmayı başarmış olan gelişmiş platform tüm beklentileri karşılayacak nitelikler taşıyor. E-posta ve işbirliğini mükemmel bir şekilde çözüme kavuşturan platform sayesinde pek çok şirket ve firma ideal iletişimler gerçekleştirebilme şansına sahip oluyor.

IceWarp Nedir? IceWarp Neden Kullanılır?
IceWarp

IceWarp Özellikleri

Dünya çapında birçok şirket tarafından yaygın bir şekilde kullanılmakta olan kurumsal işbirliği yazılımına sahip IceWarp, en güçlü alternatiftir. IceWarp, tüm çalışma arkadaşlarını yalnızca tek bir ortamda bir araya getirir ve üretkenliği artırmak için uygun bir çalışma alanı sağlar. Diğer IceWarp özellikleri ise şöyle:

  • Özel bulut seçenekleri sunma
  • MDM aracılığı ile entegre bir güvenli giriş gerçekleştirme sistemi
  • Kayıt ve aynı zamanda ekran paylaşımı özelliği sunması ile video konferans deneyimlerini iyileştirme
  • Ücretsiz misafir erişimi ile genel ve özel ekip sohbeti
  • Çevrimiçi ve masaüstü ofis ile belge işleme
  • Özel mesajlar ve görüntülü aramalar
  • E-postaların, kişilerin, takvimin ve görevlerin ideal bir şekilde yüklenebilmesi adına Outlook uyumlu yapı
  • Gelişmiş kötü amaçlı yazılımlardan tam koruma

IceWarp Kullanımının Sağladığı Avantajlar

Bilindiği gibi çok fazla sayıda araştırma vardır. Araştırmalara göre ortak bir amaç için çalışan ekipler beş kat daha iyi performans gösterir, bu da etkili iletişim ve iyileştirilmiş performans için işbirliğinin ve ekip çalışmasının önemini ideal bir şekilde vurgular. Ekip çalışmasının önündeki engelleri kaldırmak ve işbirlikçi bir çalışma ortamı oluşturmak isteyen şirketler, ekosistemlerini çalışanlar arasında sorunsuz etkileşimlere olanak tanıyan yerleşik araçlarla zenginleştirmelidir. Üstelik bu günlerde, bazı koşullar şirketleri uzaktan çalışmaya uyum sağlamak için iş modellerini yeniden tasarlamaya zorladı. Mükemmel olmasa da, birçok şirket hala uzaktan çalışmayı tercih ediyor. Tüm bu araştırma ve geliştirme, çalışanları farklı şehirlerde, ülkelerde ve hatta saat dilimlerinde bir arada tutma ihtiyacını vurgulamaktadır.

IceWarp kullanımı ile birçok avantaj kullanıcılara sunulmaya devam eder. Zaman yönetimini iyi bir şekilde gerçekleştirmek ve zaman tasarrufu sağlamak avantajlar arasında önemli bir yere sahip. IceWarp kullanımı ile şirketler çok daha iyi bir şekilde proje yönetimleri gerçekleştirebilirler. Tüm planlamalar ve tüm organizasyonlar e-posta ve işbirliği aracı ile kusursuz bir şekilde gerçekleşir ve işlemeye başlar. Üstelik Icewarp avantajları arasında yalnızca ekip çalışmalarını verimli bir hale getirmek ya da zaman tasarrufu sağlamak yoktur. Tüm bunlara ek olarak IceWrap kullanıcı deneyimlerini her geçen gün daha da iyileştirmeye çalışır ve kullanıcı gizliliğini büyük oranda önemser. Uçtan uca şifrelenme yöntemi ile şifrelenen kanallar, çok faktörlü kimlik doğrulama seçenekleri ve gelişmiş kötü amaçlı yazılımlara karşı Zero Hour koruması IceWrap tarafından kullanıcılara sunulur. Böylelikle hem kullanıcı profilleri hem de hassas tüm veriler güvence altına alınmış olur. Veri taşıma noktasında da etkili seçenekler sunarak olası kötü durumlarda verileri korumayı hedefler.

Oyla post
Yorum yapın